אודות

חברת מליוס הינה חברה בינלאומית המתמחה בהקמת חברות ויישויות משפטיות נוספות ברחבי העולם וכן במתן שירותים משפטיים וחשבונאיים נלווים. הקמת חברות בחו"ל מהווה את הנתח העיקרי בפעילות החברה כמו גם הקמת קרנות, נאמנויות ושותפויות בחו"ל.

פתיחת חברות בחו"ל, כמו גם יצירתן של ישויות משפטיות מסוגים נוספים העונים על צרכי לקוחות החברה באופן יעיל ומדוייק, מחייב קיום קשרים עסקיים ענפים בטריטוריות השונות. לקוחות חברת מליוס נהנים מרשת קשרים עסקיים ענפה שנבנתה במשך שנים והמאפשרת להם מימוש צרכיהם העסקיים במהירות וביעילות.

ייחודה של חברת מליוס בא לידי ביטוי במקצועיות ושירות יוצאי דופן, כמו גם ביכולתה להתאים את הפתרון לצרכיו של הלקוח באופן מדוייק. יכולת זו נובעת מהיכרותה המעמיקה עם עולם רישום החברות הבינלאומי וכן מהידע והבקיאות של הצוות המקצועי בחוקים הבינלאומיים בטריטוריות השונות.

אנו מתמקדים בפתרונות איכותיים, יעילים ויצירתיים להקמת מבנים משפטיים ברחבי העולם, תוך התאמתם לסוג הפעילות, זהות הלקוחות, אזור הפעילות ומאפיינים נוספים.

מליוס מעסיקה עורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון בין לאומי רב, ומעמידה לרשות לקוחותיה ידע עדכני וניסיון רב שנים.

 
 

 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ מקדימה בטלפון 1-800-800-345 או בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

המידע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי מכל סוג שהוא ואין להסתמך עליו ו/או על עדכניותו. לקבלת מידע מקצועי ומקיף בנושא הקמת חברה בחו"ל יש לפנות אל MELLIUS באמצעות טופס צור קשר שבדף זה או בטלפון 1-800-800-345 (רב קווי).