מיפוי האתגרים העסקיים העולמיים ל2017

28/Oct/2021 מערכת האתר

 מיפוי האתגרים העסקיים העולמיים ל2017 (אילוסטרציה)שנת 2016 הייתה שנת אי ודאות ושינויים עולמיים בעלי השפעה מהותית על עולם העסקים הגלובלי, החל מהברקזיט של בריטניה ועד הבחירות המפתיעות וההיסטוריות בארצות הברית, ונראה ששנת 2017 תהיה שנה עסקית מאתגרת לא פחות מקודמתה.  

אנו במליוס, ריכזנו עבורכם את מה שלדעתנו יהיו האתגרים העיסקיים המהותיים בשנת 2017. אתגרים שעשויים להשפיע, בין היתר, על הכנתכם לאתגרים ובחירת אנשי המקצוע שילוו אתכם בפעילותכם הגלובלאלית.

 

 

חוקים ותקנות בינלאומיים

לצד מבנה חברה נכון ויעיל לסביבה התחרותית והמהירה של ימינו וכמובן לצד בחירת שוקי יעד אטרקטיביים, השגת הבנה מעמיקה בחוקים ובתקנות של אותם שוקי יעד זרים הינה קריטית להצלחה.

ניווט בדרישות המשפטיות והעסקיות הינו מרכיב מרכזי בפעילות עסקית הגלובלית כיום, החל מהשלכות מיסוי ועד חוקי סחר וניהול פיננסי.

בסביבה של שינויים ואי ודאות, מרכיב זה הינו חשוב פי כמה ולכן קיימת חשיבות הולכת וגוברת ללווי צמוד בתהליכים אלו על ידי אנשי מקצוע מהימנים ומיומנים.

חשבונאות בינלאומית

ככל שהמערכת העסקית הגלובלית הופכת לריכוזית ושקופה יותר, רגולציות מיסוי ותהליכים פוליטיים, מדיניים ועסקיים משתנים כל העת, גם חוקי החשבונאות עוברים התאמות והופכים מאוחדים ובינלאומיים יותר.

חשבונאות עשויה להוות אתגר לעסקים חובקי עולם ושווקים, מטעמי מיסוי וטעמים אחרים. לכן, חשוב כיום יותר מאי פעם לגבש אסטרטגיית חשבונאות יעילה ומושכלת, המבוססת על המצב האמיתי בשטח ועל התפתחויות צפויות.

חישובי עלויות ואסטרטגיות תמחור גלובליות

עסק הפועל בשווקים שונים יתקל באתגרי תמחור נכון, שהוא גם רוחבי וגם תואם למיתוג ולמהות המוצר, אך גם מקומי וממוקד. זהו אתגר לא קטן בסביבה העסקית של שנת השנה החדשה.

על מנת לבצע תמחור אופטימלי, יש לחשב, בין היתר, עלויות ותקורות באופן יעיל ונכון וליישם אסטרטגיית תמחור תחרותית המאפשרת שולי רווח רצויים, אך גם כזו המאפשרת חדירה לשווקים ושמירה על יתרון עסקי, תוך מחשבה מתמדת על המיתוג והאווירה שהמוצר או השירות שלכם אמור להעביר לצרכנים.

שיטות תשלום אוניברסאליות

השגשוג וההתפתחות של אתרי מסחר אלקטרוני בינלאומיים ושל אמצעי תשלום חדשניים, הפכו מכירת סחורות בשווקים בינלאומיים לקלה יותר ונגישה יותר במובנים רבים.

למרות זאת, שיטות תשלום הזמינות בשוק הביתי שלכם לא תמיד תהיינה רלוונטיות בשוק בינלאומי חדש. לכן, אתגר עסקי מהותי כיום הוא גיבוש שימוש יעיל, מושכל ורווחי בשיטות תשלום שונות ובהתאמה אישית לכל שוק יעד, כמובן תוך עמידה בהגדרות רגולציה וחשבונאות מקומיות.

אתגרים עסקיים משמעותיים נוספים לשנת 2017

  • שינויים ותנודות בשערי המטבע ברחבי העולם.
  • שימוש ובחירה בשיטות משלוח גלובליות יעילות ורווחיות.
  • אתגרי תקשורת ופערים תרבותיים בין שווקי יעד ואזורי פעילות – משפת הגוף ועד שיטות תמחור.
  • סיכונים פוליטיים ורגולטוריים בסביבה של אי ודאות – במדינות מתפתחות וגם בשווקים מפותחים כמו ארצות הברית ובריטניה.

חושבים להתחיל בפעילות גלובאלית? פנו אלינו, אנו במליוס נשמח לסייע ולעמוד לרשותכם ולקדם את ההצלחה הבינלאומית שלכם באופן היעיל, המושכל והנכון ביותר עבורכם.

Say
Hello
פרסום נא להזין טלפון חוקי
CONTACT US:
chat