אודות

כיום, בעידן של כלכלה גלובלית, כזו שאינה מוגבלת על ידי גבולות לאומיים, חברות ויזמים רבים, רואים בהתרחבות לשווקים בינלאומיים את אחד ממנועי הצמיחה העיקריים שלהם.

בין אם המטרה היא הגדלת נתח שוק על ידי חשיפה לקהל לקוחות חדש, השגת יתרון תחרותי או צורך עיסקי, התרחבות כזו טומנת בחובה התמודדות עם לא מעט אתגרים. 

חברות ויזמים נאלצים להתמודד עם סביבה עסקית שאינה מוכרת, החל מרגולציה מקומית משתנה, עבודה מול המערכת הבנקאית, עמידה בדרישות החשבונאיות ועד שכירת משרד והשמת עובדים. ליווי של גוף מקצועי בעל ידע, ניסיון והיכרות עם השווקים המקומיים הוא כלי הכרחי להצלחת המהלך.

מליוס הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בהקמת ישויות משפטיות בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם. 

מליוס מעניקה מעטפת שירותים מקיפה המאפשרת לחברות ויזמים לממש הזמנויות גלובליות, לפרוץ לשווקים חדשים ולהרחיב את הפוטנציאל העיסקי של החברה.

הצוות שלנו מורכב מעורכי דין, רואי חשבון ומומחים בעלי ידע וניסיון מעולם הבנקאות המתמקד במתן שירות מקצועי ומותאם אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיו.   

מהקמת חברות ושותפיות ועד קרנות השקעה והון סיכון, מפתיחת חשבונות בנק ועד מתן שירותים חשבונאייים - אנחנו כאן בשביל להפוך עולם מורכב לפשוט יותר עבור לקוחותינו ולסייע להם לבנות את התשתית הנדרשת לפעילותם הגלובאלית בדרך הטובה ביותר. 

Say
Hello
פרסום נא להזין טלפון חוקי
CONTACT US:
chat