הקמת חברה בניו יורק

מדינת ניו יורק ממוקמת בצפון-מזרח ארה"ב. המדינה גובלת בניו ג'רזי ופנסילבניה בדרום, בקונטיקט, מסצ'וסטס וורמונט במזרח, במחוז אונטריו של קנדה במערב ובצפון ובמחוז קוויבק הקנדי בצפון – שני האחרונים מהווים גבול בינלאומי. כמו כן למדינה גבול ימי עם המדינה הקטנטנה רוד איילנד לחופי האוקיינוס האטלנטי. אזור מדינת ניו יורק חווה לאורך ההיסטוריה אוכלוסיית ילידים אינדיאניים, מתיישבים הולנדיים שהיו המערביים הראשונים ושליטה בריטית החל משנת 1664 עד לעצמאות וכינון חוקת ארה"ב ב-1777.

בירת מדינת ניו יורק היא אלבני. סך כל האוכלוסייה במדינה עומדת על כ-19.5 מיליון תושבים, כאשר כ-8.5 מיליון מתוכם מתגוררים בעיר ניו יורק, שהיא המיושבת והצפופה ביותר בארה"ב. האקלים בניו יורק די קיצוני בין העונות – קרי קיץ חם ולח וחורף קר ומושלג מאוד. במדינה, ובפרט בעיר ניו יורק, מגוון אדיר של מיעוטים ובני לאומים שונים.

  • למרות שהאירוע המפורסם ביותר לגבי מטוסים וגורדי שחקים בניו יורק הוא ללא ספק אירועי 11/09 במגדלי התאומים, למעשה ב-1945 התנגש מטוס צבאי אמריקאי מסוג B-25 בקומה ה-79 של האמפייר סטייט בילדינג. נגרם נזק רב, אך הבניין המרשים כמובן לא התמוטט.
  • במדינת ניו יורק, בדגש על אזור העיר ניו יורק, נמצאת הקהילה היהודית הגדולה ביותר מחוץ לישראל. במדינה מיליוני יהודים, כולל מספר רב מאוד של ישראלים לשעבר.
  • הבורסה המרכזית של ניו יורק ושל ארה"ב, NYSE היא הגדולה בעולם מבחינת שווי שוק החברות הנסחרות בה. בנוסף בעיר ניו יורק נמצאת גם בורסת הנאסד"ק. כך שהעיר והמדינה הן בהחלט המרכז הפיננסי החשוב ביותר בעולם כיום.
  • לו כלכלת ניו יורק הייתה מתקיימת כמדינה עצמאית, היא הייתה מדורגת במקום ה-16 בעולם, אחרי כלכלת טורקיה.
  • מדינת ניו יורק היא ביתן של כמה מקבוצות הספורט המצליחות, האייקוניות והאהודות ביותר בארה"ב, כולל הניקס בכדורסל, היאנקיז והמטס בבייסבול, הג'ייאנטס והג'טס בפוטבול והריינג'רס בהוקי קרח.

כלכלת מדינת ניו יורק היא מהגדולות והחשובות בארה"ב, בעיקר הודות לכלכלת העיר ניו יורק עצמה. התמ"ג של מדינת ניו יורק הוא 1.6 טריליון דולר והתוצר לנפש הוא כ-47,000$. המגזרים העיקריים בכלכלת ניו יורק מגיעים מהעיר ניו יורק. את עיקר התרומה לכלכלה מספק המגזר הפיננסי האדיר, היושב בעיקר בוול סטריט וכולל בורסות, בנקים, קרנות גידור והשקעה, חברות מסחר ועיבוד יהלומים, מנהלי השקעות ומגוון אדיר של ספקי שירותים ומוצרים פיננסיים. בנוסף העיר ניו יורק היא מרכז עסקי חשוב ביותר, כולל הנהלות ומשרדים של חברות בכל התחומים, לרבות תקשורת, מדיה, טכנולוגיה, פרסום, קמעונאות ועוד.

במדינה גם מגזר תעשייתי גדול הכולל בעיקר דפוס, ייצור ציוד טכנולוגי ומיכון, עיבוד מזון וכימיקלים. התיירות והחקלאות הם עוד שני מקורות הכנסה משמעותיים וחשובים לכלכלת המדינה. הקמת חברה בניו יורק מאפשרת סביבה עסקית איכותית וגלובלית, עם שפע יתרונות לפעילויות בארה"ב בפרט ובעולם בכלל.

מידע כללי


סוג חברה

LLC

חוק חברות רלוונטי

NY Business Corporate Law

חובת משרד מקומי

ישנה חובה לספק לרשויות כתובת משרד מקומי

שפת מסמכי התאגדות

אנגלית

פיננסים ומיסוי


מטבע סטנדרטי

דולר אמריקאי (USD)

שיעור מס חברות

0% בתנאי שבבעלות מי שאינו תושב, אינה מנהלת עסקים בארה"ב ואין לה הכנסות שמקורן בארה"ב

הון מניות סטנדרטי

לא רלוונטי (המונח המשפטי הינו "יחידות" ולא "מניות")

בעלי תפקידים


מזכיר החברה (Secretary)

 
חובת מינוי מזכיר לחברה

אין חובה

חובת מינוי מזכיר מקומי

אין חובה

סוג הישות היכול לכהן כמזכיר לחברה

לא רלוונטי

דירקטור

 
חובת מינוי דירקטור

ישנה חובה (המונח המשפטי הינו "מנהל" ולא "דירקטור")

חובת מינוי דירקטור מקומי

אין חובה

מינימום דירקטורים

1

סוג הישות היכול לכהן כדירקטור

יחיד ו/או חברה

בעל מניות

 
חובת רישום בעל מניות

ישנה חובה (המונח המשפטי הוא "בעל יחידות" ולא "בעל מניות")

חובת רישום בעל מניות מקומי

אין חובה

מינימום בעלי מניות

1

סוג יישות היכול להירשם כבעל מניות

יחיד ו/או חברה

סוג מניות

לא רלוונטי

נגישות המידע


נגישות המידע ברשם החברות

מידע אודות בעלי התפקידים אינו נגיש לציבור

אסיפה שנתית ודיווח


חובת אסיפה שנתית

ישנה חובה

חובת הכנת דו"חות כספיים

ישנה חובה

חובת הגשת דו"חות כספיים

ישנה חובה

לחץ להשוואה בין מדינות

לצפייה במפת ניו יורק ב-Google Maps

Say
Hello
פרסום נא להזין טלפון חוקי
CONTACT US:
chat