הקמת חברה בוויומינג

ויומינג ממוקמת באזור הררי במערב ארה"ב ולה צורת מלבן מושלם במפה. מדינת ויומינג מאופיינת בנופים פתוחים ומרהיבים ביופיים, מרחבים פתוחים לצד רכסי הרים דרמטיים. ויומינג גובלת בצפון עם מונטנה, במזרח דרום דקוטה ונברסקה, בדרום בקולורדו, בדרום-מזרח ביוטה ובמערב באיידהו. זו המדינה העשירית מבחינת גודלה בשטח ארה"ב, אך היא הכי פחות מיושבת. כשני שליש משטח המדינה מכוסים בחלקים של הרי הרוקי המזרחיים, הצד המזרחי כולל מישורים נרחבים וגבוהים. עיר הבירה של ויומינג היא שאיין (Cheyenne), והיא גם המיושבת ביותר עם כ-60,000 תושבים. לוויומינג אוצרות טבע רבים המספקים הכנסה שוטפת לקופת מדינת ויומינג וכך נמנע הצורך במס הכנסה במדינה. תנאים אלו הופכים הקמת חברה בוויומינג למשתלמת במיוחד.

אוכלוסיית ויומינג מונה כ-580,000 תושבים בלבד, בעוד שטחה עומד על 253,350 קמ"ר, מה שהופך אותה למדינה עם צפיפות האוכלוסין השניה הנמוכה בארה"ב, אחרי אלסקה. בשטח ויומינג ניתן למצוא אטרקציות טבע המושכות מדי שנה מיליוני תיירים, כגון הפארק הלאומי ילוסטון ופארק גרנד טיטון, הסמוכים זה לזה. האקלים בוויומינג הינו יבש במידה ויבשתי, הטופוגרפיה של המדינה והעובדה שהיא מרוחקת מהים, יוצרים קיץ חמים ויבש עם לילות קרירים, חורף קר ומושלג במרבית המדינה, ואביב שבו יורדים מרבית הגשמים.

  • הרודיאו הוא ממש דרך חיים עבור תושבי ויומינג ולא רק ספורט פופולארי. זהו ספורט המגלם עבורם את חשיבות החקלאות לארה"ב ואת דמות הגיבור המקומי – הקאובוי. זוהי חוויה מומלצת ושונה מאוד מאטרקציות תיירותיות אחרות. אחד האירועים הגדולים בארה"ב מתקיים בבירת ויומינג ונקרא Frontier Days
  • בתור מדינה עם אלפי אגמים ואינספור קילומטרים של נהרות זורמים, ויומינג מהווה יעד פופולארי מאוד עבור דייגים חובבים, פעילות פנאי אהובה במיוחד בארה"ב.
  • ויומינג ידועה במסעדות הבשר והסטייקים שלה. באלו מוגשים באופן מסורתי מנות מבשר איל, ביזון ושאר בשר ציד מקומי לצד הבקר והכבש המוכרים לנו יותר. בהחלט ניתן לצפות למנות גדולות ועשירות.
  • הפארק הלאומי ילוסטון השוכן בגבולות ויומינג, מעבר להיותו מקום מדהים ומגוון, המהווה תחנת חובה עבור כל מבקר באזור, הוא גם הפארק הלאומי הראשון בעולם.

כלכלת ויומינג נחשבת קטנה בהשוואה ליתר ארה"ב, עם תמ"ג של כ-27.5 מיליארד דולר. תעשיות התיירות וכריית המינרלים הן המרכזיות והחשובות ביותר למדינה. במדינה כורים ומפיקים משאבים טבעיים רבים המשמשים את המשק האמריקאי, בין אלו ניתן למנות את הפחם, גז טבעי, נפט גולמי, יהלומים, אורניום וטרונה (Trona). מקור הכנסה נוסף לכלכלת ויומינג הוא המגזר החקלאי, המהווה מרכיב חשוב בתרבות המקומית. החקלאות מפיקה בעיקר בקר, חציר, סלק סוכר, חיטה, שעורה וצמר מכבשים.

מבחינת הקמת חברה בוויומינג, במדינה לא מונהג מס הכנסה על יחידים ותאגידים. בנוסף, קיים מגוון הטבות מיסוי ליחידים ולעסקים במדינה. ויומינג היא המדינה הנהנית מהסיוע הממשלתי הפדראלי הגבוה ביותר למעט אלסקה, כפול מהממוצע בארה"ב כולה.

מידע כללי


סוג חברה

LLC

חוק חברות רלוונטי

Wyoming Limited Liability Company Act

חובת משרד מקומי

ישנה חובה לספק לרשויות כתובת משרד מקומי

שפת מסמכי התאגדות

אנגלית

פיננסים ומיסוי


מטבע סטנדרטי

דולר אמריקאי (USD)

שיעור מס חברות

0% בתנאי שבבעלות מי שאינו תושב, אינה מנהלת עסקים בארה"ב ואין לה הכנסות שמקורן בארה"ב

הון מניות סטנדרטי

לא רלוונטי (המונח המשפטי הינו "יחידות" ולא "מניות")

בעלי תפקידים


מזכיר החברה (Secretary)

 
חובת מינוי מזכיר לחברה

אין חובה

חובת מינוי מזכיר מקומי

אין חובה

סוג הישות היכול לכהן כמזכיר לחברה

לא רלוונטי

דירקטור

 
חובת מינוי דירקטור

ישנה חובה (המונח המשפטי הינו "מנהל" ולא "דירקטור")

חובת מינוי דירקטור מקומי

אין חובה

מינימום דירקטורים

1

סוג הישות היכול לכהן כדירקטור

יחיד ו/או חברה

בעל מניות

 
חובת רישום בעל מניות

ישנה חובה (המונח המשפטי הוא "בעל יחידות" ולא "בעל מניות")

חובת רישום בעל מניות מקומי

אין חובה

מינימום בעלי מניות

1

סוג יישות היכול להירשם כבעל מניות

יחיד ו/או חברה

סוג מניות

לא רלוונטי

נגישות המידע


נגישות המידע ברשם החברות

המידע אודות בעלי התפקידים בחברה אינו נגיש לציבור

אסיפה שנתית ודיווח


חובת אסיפה שנתית

אין חובה

חובת הכנת דו"חות כספיים

ישנה חובה

חובת הגשת דו"חות כספיים

ישנה חובה

לחץ להשוואה בין מדינות

לצפייה במפת וויומינג ב-Google Maps

Say
Hello
פרסום נא להזין טלפון חוקי
CONTACT US:
chat